Начало OFFNews Всички листи в 30 МИР – Шумен за парламентарните избори на 14 ноември
0

Всички листи в 30 МИР – Шумен за парламентарните избори на 14 ноември

0

Публикуваме всички листи за 30 МИР – Шумен на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. “Русофили за възраждане на отечеството”

1 Петър Георгиев Георгиев

2 Петър Иванов Синджирлиев

3 Татьяна Васильевна Терзиева

4 Димитър Георгиев Петков

5 Мирослав Николаев Кацаров

6 Петър Симеонов Димитров

4. Патриотичен фронт

1 Наталия Петрова Стефанова

2 Димитър Николов Димитров

3 Стефани Пламенова Любенова

4 Марин Йорданов Илиев

5 Боряна Иванова Петкова

6 Валентин Тодоров Динков

5. ПП “Възраждане”

1 Николай Кръстев Костадинов

2 Веселин Миленов Вешев

3 Милчо Георгиев Панайотов

4 Ралица Димитрова Димитрова

5 Мария Господинова Димитрова

6 Ивайло Георгиев Капитанов

7 Тодор Ангелов Вангелов

8 Дилян Руменов Григоров

9 Павлин Младенов Пенев

10 Димитринка Тодорова Дамянова

11 Евгений Иванов Бонев

7. Национално обединение на десницата

1 Стоян Генчев Стоянов

2 Борислав Христов Борисов

3 Стоян Димитров Шайков

4 Дария Ганчева Георгиева

5 Веселин Радославов Николов

6 Атанас Димитров Димитров

7 Митко Драгомиров Митков

8 Юджер Юсуф Осман

8. “Български съюз за директна демокрация”

1 Мариана Асенова Дражева

10. ПП “Българска социалдемокрация”

1 Александър Цветанов Гарибов

2 Мехмед Назифов Кехайов

3 Николай Красимиров Петров

4 Константина Николова Корчева-Маринова

5 Ангел Стойцов Балабанов

11. “Атака”

1 Петя Христова Кузева

2 Донка Дончева Петкова

13. Партия “Общество за Нова България”

1 Румен Владимиров Русев

2 Деян Георгиев Петров

* РИК – ШУМЕН отказва да регистира Даниела Светославова Рабчева като кандидат за народен представител

14. “Глас народен”

1 Борислав Николаев Маринов

2 Адриана Николаева Андреева

3 Дарин Юлков Йорданов

4 Явор Николаев Нанев

5 Александър Христов Демирев

6 Зорница Желева Пейкова

17. ДПС

1 Мустафа Сали Карадайъ

2 Хамид Бари Хамид

3 Кадир Реджебов Насуфов

4 Кадир Назиф Хасан

5 Танер Айдън Исмаил

6 Севгин Лютви Хълми

7 Христо Христов Кюркчиев

8 Мукадес Емин Шакир

9 Юсеин Шакир Юсеин

10 Зюхал Османова Юсеинова

11 Кенан Нешков Кючюков

12 Селятин Себайдин Мехмед

20. ПП “Правото”

1 Гроздалин Георгиев Грозданов

2 Валери Богданов Бонев

21. ВМРО

1 Деан Стоянов Станчев

2 Стефан Маринов Минков

3 Иван Спасов Калайджийски

4 Христо Георгиев Драгозов

5 Стилияна Милева Милева

6 Иван Йосифов Стоянов

7 Росица Вескова Стоянова

8 Дария Мартинова Червенкова

9 Венцислав Стефанов Симеонов

22. ПП “Българско национално обединение”

1 Делян Дяков Николов

2 Емил Йорданов Станимиров

23. ПП “Воля”

1 Наталия Велева Тодорова

2 Самет Рафет Янгънджъ

3 Гергана Георгиева Николова

4 Пламена Ивалинова Маринова

5 Илтер Мухидинов Хилмиев

6 Радина Димитрова Примова

24. „Има такъв народ“

1 Пламен Николаев Николов

2 Нерихан Рамзи Ибрям

3 Звездaлин Тошев Звездев

4 Ивайло Руменов Антонов

5 Селиме Мехмедова Кърджалиева

6 Росица Калчева Иванова-Христозова

7 Недялко Любенов Недялков

8 Георги Евгениев Георгиев

9 Милен Димитров Добрев

10 Мая Николаева Николова

продължава на стр. 2


продължава на стр. 1

25. „Продължаваме промяната“

1 Антония Кънчева Димитрова

2 Октай Шюкрю Каврък

3 Йордан Станков Йорданов

4 Хари Спасов Иванов

5 Галина Бонева Георгиева

6 Мария Петрова Топалова

26. ПП „Мир“

1 Сашо Кирилов Григоров

2 Явор Любомиров Лефтеров

3 Екатерина Илиева Барбова

4 Любомир Георгиев Димитров

27. ПП „Благоденствие, обединение, градивност“

1 Ивайла Венелинова Георгиева

2 Емил Пейчев Калоянов

3 Велико Николов Николов

4 Пресиан Емилов Иванов

5 Анчо Николов Костадинов

28. БНС-Нова демокрация

1 Камен Захариев Тасков

2 Вельо Найденов Иванов

3 Веселинка Хараламбиева Гигова

4 Петко Георгиев Колев

5 Иванка Лазарова Етова

6 Живко Иванов Жеков

29. ПП „Пряка демокрация“

1 Емилия Красимирова Минкова

30. „Демократична България“

1 Полина Антонова Велчева

2 Васил Гочев Тодоров

3 Анета Цветанова Георгиева

4* РИК – ШУМЕН отказва регистрация на предложения кандидат за народен представител Гюлджан Фикретова Сабриева

5 Димитър Янев Милчев

6 Кръстю Иванов Баев

7 Костадин Стефанов Деянов

31. Изправи се, БГ! Ние идваме!

1 Иван Стоянов Капралов

2 Росица Енчева Павлова

3 Веселин Кирилов Тодоров

4 Небат Мехмедов Кадиров

5 Цветомир Иванов Цонев

6 Марияна Минчева Георгиева

7 Антон Пламенов Антонов

8 Петина Руменова Минкова

9 Красимир Веселинов Крумов

10 Здравко Спасов Тодоров

11 Стоян Митков Вълков

12 Росен Симеонов Станчев

32. ГЕРБ-СДС

1 Красимир Георгиев Вълчев

2 Илтер Бейзатов Садъков

3 Eвгений Цанков Цанков

4 Димо Чавдаров Георгиев

5 Димитър Крумов Александров

6 Ралица Тодорова Ангелова

7 Николай Станимиров Стефанов

8 Румен Петров Генов

9 Деница Венециева Спасова

10 Димитричка Господинова Недева

11 Добри Сашков Стоянов

12 Ахмед Неджатов Еминов

33. БСП за България

1 Иван Валентинов Иванов

2 Иван Валентинов Ганчев

3 Мартин Райчев Райков

4 Тодор Йорданов Тодоров

5 Евгения Евгениева Леополдова

6 Даниела Илиева Пенчева

7 Пламен Христов Петков

8 Стефан Иванов Стефанов

9 Велчо Страхилов Василев

10 Дончо Николов Цачев

11 Недялко Кръстев Недялков

12 Ваня Георгиева Димитрова

34. ПП „Българска прогресивна линия“

1 Матей Симеонов Матеев

35. Партия на зелените

1 Любомир Стефанов Ангелов

2 Селзан Севгин Ибрахим

3 Васко Райчинов Йотов

36. ПП „Бригада”

1 Валери Ангелов Ангелов

2 Павел Георгиев Калинков

Николай Кръстев Костадинов

************

 

2

Веселин Миленов Вешев

************

 

3

Милчо Георгиев Панайотов

************

 

4

Ралица Димитрова Димитрова

************

 

5

Мария Господинова Димитрова

************

 

6

Ивайло Георгиев Капитанов

************

 

7

Тодор Ангелов Вангелов

************

 

8

Дилян Руменов Григоров

************

 

9

Павлин Младенов Пенев

************

 

10

Димитринка Тодорова Дамянова

************

 

11

Евгений Иванов Бонев

Стоян Генчев Стоянов

**********

 

2

 Борислав Христов Борисов

**********

 

3

 Стоян Димитров Шайков

**********

 

4

Дария Ганчева Георгиева

**********

 

5

 Веселин Радославов Николов

**********

 

6

Атанас Димитров Димитров

**********

 

7

Митко Драгомиров Митков

**********

 

8

Юджер Юсуф Осман

Мариана Асенова Дражева

Петя Христова Кузева

***********

2

Донка Дончева Петкова

Румен Владимиров Русев

**********

2

Деян Георгиев Петров

Даниела Светославова Рабчева

Гроздалин Георгиев Грозданов

*************

2

Валери Богданов Бонев

Деан Стоянов Станчев

**********

2

Стефан Маринов Минков

**********

3

Иван Спасов Калайджийски

**********

4

Христо Георгиев Драгозов

**********

5

Стилияна Милева Милева

**********

6

Иван Йосифов Стоянов

**********

7

Росица Вескова Стоянова

**********

8

Дария Мартинова Червенкова

**********

9

Венцислав Стефанов Симеонов

Антония Кънчева Димитрова

**********

2

Октай Шюкрю Каврък

**********

3

Йордан  Станков Йорданов

**********

4

Хари Спасов Иванов

**********

5

Галина Бонева Георгиева

**********

6

Мария Петрова Топалова

Сашо Кирилов Григоров

**********

2

Явор Любомиров Лефтеров

**********

3

Екатерина Илиева Барбова

**********

4

Любомир Георгиев Димитров

Емилия Красимирова Минкова

Иван Стоянов Капралов

**********

2

Росица Енчева Павлова

**********

3

Веселин Кирилов Тодоров

**********

4

Небат Мехмедов Кадиров

**********

5

Цветомир Иванов Цонев

**********

6

Марияна Минчева Георгиева

**********

7

Антон Пламенов Антонов

**********

8

Петина Руменова Минкова

**********

9

Красимир Веселинов Крумов

**********

10

Здравко Спасов Тодоров

**********

11

Стоян Митков Вълков

**********

12

Росен Симеонов Станчев

Иван Валентинов Иванов

***********

2

Иван Валентинов Ганчев

***********

3

Мартин Райчев Райков

***********

4

Тодор Йорданов Тодоров

***********

5

Евгения Евгениева Леополдова

***********

6

Даниела Илиева Пенчева

***********

7

Пламен Христов Петков

***********

8

Стефан Иванов Стефанов

***********

9

Велчо Страхилов Василев

***********

10

Дончо Николов Цачев

***********

11

Недялко Кръстев Недялков

***********

12

Ваня Георгиева Димитрова

Източник: OFFNews