Начало E-vestnik Водачи на листи на основните партии по избирателни райони
0

Водачи на листи на основните партии по избирателни райони

0

Урна с бюлетини за парламентарните избори, с пропорционални листи. Снимка: Импакт пресгруп

Водачите на избирателните листи във всички избирателните райони на основните партии без ДПС и „Изправи се! Ние идваме“. Възможни са малки промени след подаване на документите в ЦИК.

По на две места водят листи Бойко Борисов, Десислава Атанасова и Красимир Вълчев от ГЕРБ,  Кирил Петков, Асен Василев от „Продължаваме промяната“ , Корнелия Нинова и Кристиан Вигенин от БСП, Христо Иванов от ДБ,  Тошко Йорданов, Ивайло Вълчев, Филип Станев, Ива Митева, Андрей Чорбанов и Станислав Балабанов от ИТН.

Благоевград

Росен Желязков (ГЕРБ)
Андрей Гюров (ПП)
Виктория Василева (ИТН)
Георги Михайлов (БСП)
Иван Димитров (ДБ)

Бургас

Любен Дилов (ГЕРБ)
Константин Бачийски (ПП)
Ивайло Вълчев (ИТН)
Петър Кънев(БСП)
Ивайло Мирчев (ДБ)

Варна

Костадин Ангелов (ГЕРБ)
Даниел Лорер (ПП)
Филип Станев (ИТН)
Корнелия Нинова (БСП)
Стоян Михалев (ДБ)

Велико Търново

Костадин Ангелов (ГЕРБ)
Йордан Терзийски (ПП)
Андрей Чорбанов (ИТН)
Явор Божанков (БСП)
Христо Иванов (ДБ)

Видин

Росица Кирова (ГЕРБ)
Петър Миланов (ПП)
Иво Атанасов (ИТН)
Филип Попов (БСП)
Любен Иванов (ДБ)

Враца

Петя Аврамова (ГЕРБ)
Деница Симеонова (ПП)
Георги Георгиев (ИТН)
Александър Симов (БСП)
Владислава Лакова (ДБ)

Габрово

Томислав Дончев (ГЕРБ)
Яна Балникова (ПП)
Деляна Пешева (ИТН)
Крум Дончев (БСП)
Ивелин Стоянов (ДБ)

Добрич

Деница Сачева (ГЕРБ)
Йорданка Костадинова (ПП)
Филип Станев (ИТН)
Мая Йорданова (БСП)
Албена Симеонова (ДБ)

Кърджали

Цвета Караянчева (ГЕРБ)
Димитър Илиев (ПП)
Александър Вълчев (ИТН)
Милко Багдасаров (БСП)
Вилдан Байрямова (ДБ)

Кюстендил

Христо Терзийски (ГЕРБ)
Георги Стамов (ПП)
Виктория Василева (ИТН)
Бойко Клечков (БСП)
Николай Табаков (ДБ)

Ловеч

Николай Нанков (ГЕРБ)
Искрен Арабаджиев (ПП)
Любомир Каримански (ИТН)
Вяра Йорданова (БСП)
Свилен Андреев (ДБ)

Монтана

Ирена Димова (ГЕРБ)
Инна Иванова (ПП)
Пламен Абровски (ИТН)
Ирена Анастасова (БСП)
Борислав Сандов (ДБ)

Пазарджик

Екатерина Захариева (ГЕРБ)
Ивайло Шотев (ПП)
Станислав Балабанов (ИТН)
Драгомир Стойнев (БСП)
Антоанета Цонева (ДБ)

Перник

Кирил Ананиев (ГЕРБ)
Никола Минчев (ПП)
Станислав Балабанов (ИТН)
Стоян Мирчев (БСП)
Зорница Стратиева (ДБ)

Плевен

Валери Лачовски (ГЕРБ)
Иван Христанов (ПП)
Радостин Василев (ИТН)
Румен Гечев (БСП)
Найден Зеленогорски (ДБ)

Пловдив град

Бойко Борисов (ГЕРБ)
Кирил Петков (ПП)
Тошко Йорданов (ИТН)
Кристиан Вигенин (БСП)
Христо Иванов (ДБ)

Пловдив област

Дани Каназирева (ГЕРБ)
Росен Костурков (ПП)
Тошко Йорданов (ИТН)
Веска Ненчева (БСП)
Велизар Шаламанов (ДБ)

Разград

Десислава Атанасова (ГЕРБ)
Марин Шишев (ПП)
Ива Митева (ИТН)
Елка Неделчева (БСП)
Иво Димитров (ДБ)

Русе

Десислава Атанасова (ГЕРБ)
Николай Събев (ПП)
Светлин Митев (ИТН)
Крум Зарков (БСП)
Стефан Тафров (ДБ)

Силистра

Тодор Тодоров (ГЕРБ)
Стоян Георгиев (ПП)
Петър Димитров (ИТН)
Атанас Костадинов (БСП)
Златко Куртев (ДБ)

Сливен

Десислава Танева (ГЕРБ)
Татяна Султанова-Сивиева (ПП)
Ивайло Вълчев (ИТН)
Атанас Зафиров (БСП)
Димитър Сяров (ДБ)

Смолян

Красимир Събев (ГЕРБ)
Михал Камбарев (ПП)
Мика Зайкова (ИТН)
Емил Хумчев (БСП)
Зарко Маринов (ДБ)

София 23-и

Румен Христов (ГЕРБ)
Асен Василев (ПП)
Николай Радулов (ИТН)
Христо Проданов (БСП)
Атанас Атанасов (ДБ)

София 24-и

Даниел Митов (ГЕРБ)
Кирил Петков (ПП)
Ива Митева (ИТН)
Георги Свиленски (БСП)
Владислав Панев (ДБ)

София 25-и

Бойко Борисов (ГЕРБ)
Христо Петров – Ицо Хазарта (ПП)
Андрей Михайлов (ИТН)
Корнелия Нинова (БСП)
Елисавета Белобрадова (ДБ)

София област

Младен Маринов (ГЕРБ)
Александър Дунчев (ПП)
Андрей Чорбанов (ИТН)
Иван Ченчев (БСП)
Божидар Божанов (ДБ)

Стара Загора

Красимир Вълчев (ГЕРБ)
Радослав Рибарски (ПП)
Тихомир Тенев (ИТН)
Георги Гьоков (БСП)
Атанас Славов (ДБ)

Търговище

Теменужка Петкова (ГЕРБ)
Александра Милчева (ПП)
Радослав Бойчев (ИТН)
Кольо Милев (БСП)
Илина Мутафчиева (ДБ)

Хасково

Делян Добрев (ГЕРБ)
Асен Василев (ПП)
Силви Кирилов (ИТН)
Владимир Маринов (БСП)
Катя Панева (ДБ)

Шумен

Красимир Вълчев (ГЕРБ)
Антония Димитрова (ПП)
Пламен Николов (ИТН)
Иван Иванов (БСП)
Полина Велчева (ДБ)

Ямбол

Димитър Иванов (ГЕРБ)
Мирослав Иванов (ПП)
Златомира Карагеоргиева- Мострова (ИТН)
Кристиан Вигенин (БСП)
Веселин Калановски (ДБ)

Източник: e-vestnik.bg